BİCE İSTANBUL

Bice, 1926 yılında Milano’da “il Ristorante Da Gino e Bice” ismiyle bir küçük aile restoranı olarak Beatrice Ruggeri tarafından kuruldu. Misafirperverliği ve sıcakkanlılığı ile tanınan Beatrice Ruggeri, o dönemde misafirlerin kendilerini evinde hissedebilecekleri bir mekan yaratmıştı. Sonraki yıllarda oğulları Remo ve Roberto Ruggeri annelerinin vizyonunu dünyaya yaymayı başardılar.

Bugün dünyanın değişik şehirlerinde 40’ı aşkın restoranıyla hizmet veren Bice, başlıca Milano, New York, Chicago, Los Angeles, Dubai, Miami, Tokyo, Buenos Aires, Singapur, Seoul, Sao Paulo şubelerinde gerçek İtalyan lezzetleri sunuyor.

Bice’nin Milano’da başlayan hikayesi İstanbul’da devam ediyor. İstanbul’un merkezinde bulunan Süzer Plaza’nın giriş katında yer alan Bice, yemek zevkini en üst seviyede yaşamak isteyenlerin buluşma noktası. İtalyan mutfağı dendiğinde akla ilk gelen Bice, keyifli bir öğle yemeği ile iş arasında tatlı bir mola vermek isteyenlerin, sevdikleriyle unutulmayacak bir akşam yemeği planlayanların, şarap tutkunlarının, gerçek İtalyan tatlarını deneyimlemek isteyenlerin ilk adresi.

80 yıllık deneyimini ambiyansa olduğu kadar, kaliteli servis anlayışına ve tabii ki eşsiz yemeklerine en iyi şekilde yansıtan Bice, sıcak mutfağı, özel mönüsü ve İtalyan, İspanya, Şili şaraplarından oluşan seçkin bir şarap koleksiyonu ile misafirlerini bekliyor. Bice’nin hem yönetim ekibinde, hem de mutfağında, konularında çok deneyimli İtalyan yöneticiler ve şefler hizmet veriyor.

Hızlı ve lezzetli bir yemek için öğle saatlerinde servis edilen “Express Lunch” ve hafta içi 16:00-19:00 saatleri arasında yapılan “Happy Hour ve Coffee Break” ise İstanbul Bice’nin misafirlerine sunduğu ayrıcalıklardan yalnızca birkaçı.

Bice’nin İtalyan şeflerinin tavsiye ettiği tatlar; başlangıç olarak deniz mahsülleri salatası, ana yemekte Istakozlu Linguini, tatlı olarak ise ise kekin içinden akan erimiş çikolatanın en lezzetli halini yansıtan Volcano…

Dünyadan Al Pacino, Robert De Niro, Madonna, John Travolta, Jennifer Lopez, Brad Pitt, Penelope Cruz, Sean Connery, Mel Gibson, Frank Sinatra, Michael Jordan, Sting, Sophia Loren, Kevin Costner, ve Cameron Diaz gibi birçok tanınmış simanın uğrak yeri olan Bice, Istanbul’da da bu geleneğini bozmuyor, ünlülerin buluşma noktası oluyor.

SERVIS GÜNLERİ VE SAATLERİ :
Hafta içi hergün 12:00-23:00; Cuma-Cumartesi 12:00-24:00; Pazar 17:00-23:00

Yemek Türü : Bar-Cafe-Pub, İtalya Mutfağı
Adres : Süzer Plaza, Elmadağ
Tel : 0212 – 334 40 40
Açılış/Kapanış : 12:00 – 24:00
Web Sitesi : www.bice.com.tr
CC : Visa / Master / Amex