Farklı sinema diliyle dikkatleri üzerine toplayan usta yönetmen Woody Allen, yeni filmi için yıldızlar takımı kurdu. Filmin kadrosuna son olarak ünlü aktör Antonio Banderas ile ”Milyoner” filminin oyuncularından Hintli aktris Freida Pinto da yer alıyor.

Internetteki ”imdb” sitesinin haberine göre, son olarak ”Vicky, Cristina, Barcelona” adlı filmiyle izleyici karşısına çıkan usta yönetmen Woody Allen, tıpkı bu yapım gibi ünlü oyuncuların rol alacağı yeni bir filmin hazırlıklarını yürütüyor.

Ünlü aktör Antonio Banderas‘ın da başrollerden birini üstleneceği filmin ismi henüz açıklanmadı.

Daha önce Hollywood’un gözde yeni kuşak oyuncularından Josh Brolin, usta aktör Anthony Hopkins ile Naomi Watts‘ın rol alacağının açıklandığı filmin kadrosuna sürpriz bir isim daha eklendi. Yapımda, 8 dalda Oscar ödülü kazanan ”Milyoner/Slumdog Millionaire” filminin oyuncularından Freida Pinto da rol alacak. Güzel oyuncu, aynı zamanda ülkesinde ünlü bir model olarak da tanınıyor.

Ayrıntıların daha sonra açıklanacağı duyurulan filmin çekimlerine bu yaz Londra’da başlanacağı belirtildi.

Woody Allen’in yönetmenliğini üstlendiği ”Vicky, Cristina, Barcelona” isimli yapım, ünlü İspanyol oyuncu Penelope Cruz‘a ”En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” dalında Oscar ödülü kazandırdı. Filmde, ayrıca Javier Bardem ile Scarlett Johansson da rol almıştı.