Değerli İKSD Programı Üyemiz,
Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde İKSD Lale kartınız ile faydalanabileceğiniz erken yılbaşı etkinliklerini, eğlencelerini, hediyelerini ve sürprizlerini Aralık ayı bültenimizde topladık. Üyeliğinizi yıl boyunca güzel günlerde kullandığınızı ümit eder, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yepyeni bir yıl dileriz.

Saygılarımızla,
İKSD Lale Kartı Üye İlişkileri

“Beyoğlu 150: Fotoğraflarla Beyoğlu’nun 150 Yıllık Öyküsü”
Lale Kartı sahiplerine %10 indirimli!

Beyoğlu’na damgasını vurmuş kişiler, olaylar ve mekânlardan yapılan seçkiyi okuyucu ile buluşturan “Beyoğlu 150: Fotoğraflarla Beyoğlu’nun 150 Yıllık Öyküsü” çıktı. Giovanni Scognamillo‘nun kapsamlı Beyoğlu kronolojisi ile içeriği zenginleştirilmiş, dostlarınız için güzel bir yeni yıl armağanı olacak bu değerli yapıtı Lale kartı sahibi üyelerimiz %10 indirimli alabilecekler!
Lale Kartı Sahiplerine Yılbaşı Fırsatları
Mirror Bistro’dan yılbaşı akşamı
%10 indirimli!
Harvey Dawson 31 Aralık Çarşamba
İş bankası 3. kule girişinde birbirinden farklı lezzetlerle yeni yılı karşılamaya hazırlanan Mirror Bistro, Lale Kartı sahiplerine özel %10 indirimini yılbaşı akşamı da sürdürüyor. İtalyan ağırlıklı karışık dünya mutfağıyla hizmet veren mekânın mutfak şefliğini Mithat Morkoç yapıyor. Mirror yılın son gününde yine farklı bir menüyle misafirlerini ağırlayacak.
Detaylı bilgi için »»

Adres: Kule 3 Giriş Kat 4. Levent
Tel: (212) 283 86 92

Litera’da yılbaşı akşamı
%10 indirimli!
Harvey Dawson 31 Aralık Çarşamba
Yeni yılı üç farklı alternatifle karşılayabilirsiniz. Litera Teras’ın, İstanbul Boğazı, Tarihi Yarımada ve Haliç’i de içine alan, Adalar’a kadar uzanan manzarası eşliğinde yeni yıla girebilir, dilerseniz ise menüsünde kuzey ve güneyden esen rüzgârın getirdiği lezzetlere yer veren Ponte ve Avlu‘da %10 indirimle lezzetli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.
Detaylı bilgi için »»
Adres: Yeni Çarsi Cadde No: 32 Galatasaray
Tel: (212) 292 89 47
Ghetto’dan erken yılbaşı partisi
%20 indirimli!
Harvey Dawson 27 Aralık Cumartesi, 22.30
GHETTO’da erken yeni yıl partisinde 7 kişilik Küba’lı grup Impacto Latino sahne alıyor. Sıcak müzikleri kadar danslarıyla da göz dolduracak grupla çok eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. İlerleyen saatlerde gece, dünyanın Tropik bölgelerinden dans müziklerinin hâkim olduğu DJ performansı ile devam edecek ve gerçek bir yeni yıl partisi gibi, eğlence sabaha kadar sürecek. Siyah ve Beyaz Lale kartı sahiplerine ücretsiz olan parti Kırmızı ve Sarı Lale kartı sahiplerine
%20 indirimli.
Detaylı bilgi için »»

Adres: Kalyoncu Kulluk Caddesi No: 10 Beyoğlu
Tel: (212) 251 75 01

Otto Santral’de yılbaşı partisi
%10 indirimli!
Harvey Dawson 31 Aralık Çarşamba, 23.00
Disko müziğini tekrar popüler yapan kardeşler olarak tanınan Faze Action ikilisi, yedi kişilik orkestrası ile sergileyeceği canlı şovlarıyla Otto Santral sahnesinde olacak. Simon ve Robin Lee kardeşlerin mixing dehasının arkasında bulunduğu grup, Jazz, Beats, House, Boogie, Funk, Afro beat, Disco, Latin sound’larının karışımını kusursuz bir şekilde yansıttıkları setleriyle dinleyicilerine unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatacak. Gecenin ev sahipliğini Londra’dan Freaks’in gitaristi, Dj ve prodüktör Jonny Rock yapacak.
Detaylı bilgi için »»
Adres: Eski Silahtarağa Elektrik Santrali Eyüp
Tel: (212) 427 18 89